Kaleli Ceviz Reçeli 380 gr (Ürün No : 585)

Ceviz reçelimiz,yeşil kabuğunun altındaki odunumsu kabuğu olgunlaşmamış taze cevizlerin toplanıp su,şeker ve limonla harmanlanması sonucunda elde edilmiştir.

Tamamen özel kazanlarda ev tipi olarak yapılmakta olup üretilen ceviz reçellerimiz,çocukluğunda yediği gerçek reçelin tadını arayıp bulamayanların vazgeçilmezi olmuştur.

Reçellerimizin üretiminde sadece yerli kristal toz şeker kullanılmakta olup hiçbir yapay tatlandırıcı, glikoz ve türevleri kullanılmamaktadır.

Ayrıca reçellerimizde renk,koku, kıvam verici (pektin,jelatin v.b.) gibi katkıların yanı sıra potasyumsorbat,sodyumbenzoat gibi raf ömrünü uzatan kimyasallar bulunmamaktadır. Ürünümüzü eğer açmadıysanız oda sıcaklığında muhafaza ederek 12 ay boyunca saklayabilirsiniz.

Eğer kapak açıldıysa reçeli , buzdolabında muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Ceviz reçellerimizi kahvaltılarda ağız tadıyla tüketebilirsiniz.

Ceviz Reçeli

Ceviz reçelimiz,yeşil kabuğunun altındaki odunumsu kabuğu olgunlaşmamış taze cevizlerin toplanıp su,şeker ve limonla harmanlanması sonucunda elde edilmiştir. Üretim aşaması tamamen ev tipi yapılmakta olup, özel kazanlarda üretilen ceviz reçellerimiz,çocukluğunda yediği gerçek reçelin tadını arayıp bulamayanların vazgeçilmezi olmuştur. Reçellerimizin üretiminde sadece yerli kristal toz şeker kullanılmakta olup hiçbir yapay tatlandırıcı, glikoz ve türevleri kullanılmamaktadır. Ayrıca reçellerimizde renk,koku, kıvam verici (pektin,jelatin v.b.) gibi katkıların yanı sıra potasyumsorbat,sodyumbenzoat gibi raf ömrünü uzatan kimyasallar bulunmamaktadır. Ürünümüzü eğer açmadıysanız oda sıcaklığında muhafaza ederek 12 ay boyunca saklayabilirsiniz. Eğer kapak açıldıysa reçeli , buzdolabında muhafaza etmeniz gerekmektedir. Ceviz reçellerimizi kahvaltılarda ağız tadıyla tüketebilirsiniz.

Etiketler
ceviz reçeli, ceviz,