Zeytinyağı

Sitemizde satışını yaptığımız tüm ürünler kendi markamız olan "Beyzade Zeytinyağı" markasının ürünleridir. Beyzade üst üste 5 yıl kalite ödülü almış bir sızma zeytinyağı üreticisidir.Zeytinyağı ürünlerimizin hepsi naturel yani doğal sızma zeytinyağıdır. Ülkemizin Gemlik,Ayvalık,Edremit gibi zeytin denildiğinde akıllara gelen bölgelerinden topladığımız zeytinleri soğuk sıkım yöntemiyle işleyip erken hasat zeytinyağı ve olgun hasat zeytinyağı seçenekleriyle sizlere sunuyoruz.

Erken hasat zeytinyağı,Ege bölgesinde yetişen siyah zeytinlerin olgunlaşmadan önce yeşilken toplanıp hızlı bir şekilde işlenmesi sonucunda elde ettiğimiz zeytinyağıdır.Erken hasat zeytinyağı (yeşil zeytinden sıkılan) olgun hasat zeytinyağına kıyasla (siyah zeytinyağından sıkılan) daha taze ve meyvemsi kokulu, daha acı ve yakıcı fakat daha besleyici, yine polifenol ve oleuropin bileşenleri açısından daha zengin bir zeytinyağıdır. Yeşil zeytinden sıkılan yağ miktarı, siyah zeytinden sıkılan yağ miktarına göre fark gösterdiğinden erken hasat zeytinyağı daha değerlidir.

Olgun hasat zeytinyağı,Bursa/Gemlik tipi siyah zeytinlerin toplanıp işlenmesi sonucunda elde ettiğimiz zeytinyağıdır.

Biz Kaleli Gurme olarak kaliteli ve hakiki zeytinyağını uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

₺35,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺110,00 KDV Dahil
₺117,00 KDV Dahil
Tükendi
₺55,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
Tükendi
₺185,00 KDV Dahil
₺215,00 KDV Dahil
1